Civic 5D

 

Tutvustus

5-ukseline luukpära – taasleiutatud

Ajaloo kõige sportlikum Civic ühendab endas turbomootori pakutava jõu, lennuka uue disaini ning enda klassi kõige avarama salongi.

Uus 5-ukseline Civic on parimate sõiduomaduste tagamiseks kergema ja jäigema kerega. Valikus on kaks turboülelaadimisega mootorit, mõlema mootori juurde saab valida 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise CVT automaatkäigukasti.

Teil on võimalik valida võimsama ja sujuvama 182hj 1,5 VTEC TURBO ja ökonoomsema 129hj 1,0 VTEC TURBO vahel.

KUNST DISAINIS

Ees rõhutavad suured õhuvõtuavad ja kitsas võre agressiivset joont. Kõik jooned suunduvad hoogsalt mööda auto külgi edasi, üle katuse, üle rataste ning üle tagaluugi. Kaugeltki on näha, et iga sentimeeter sellest autost on loodud sõitmiseks.

SALONGI VAADE

Sportlik atmosfäär valitseb ka salongis – teie päralt on digitaalsed näidikud, kergsulamist pedaalid ning nahaga kaetud rool. Kuna salongi on veelgi avaramaks muudetud, nii on teil veelgi rohkem jalaruumi ja pearuumi, mis loob avatud ja õhulise atmosfääri.

TEIE SILMAD JA KÕRVAD

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem

Kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid, ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Kui auto kaldub oma sõidurajalt kõrvale, ilma et te oleksite selleks suunatuld kasutanud, teavitab süsteem teid kõrvalekaldest helisignaali ja vilkumisega.

Teelt väljakaldumise korrigeerimine

Kui esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab auto teelt välja kaldumise, siis juhib elektriline roolivõimendi auto ohutult sõidurajale tagasi. Vajaduse korral võib süsteem ka pidureid kasutada.

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem

Hoiab auto valitud sõiduraja keskel, nii vähendab see teiepoolsete juhtimisliigutuste vajadust, ning tagab mugavama sõidukogemuse, eriti maanteel.

Rohkem pagasiruumi

Nutikalt 60:40 osadena allaklapitavate tagaistme abil saate Civicu mahutavust veelgi suurendada. Lai tagaluuk muudab veoste laadimise ning väljatõstmise veelgi lihtsamaks – te üllatute, kui palju on võimalik sellesse autosse mahutada.

Liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke, ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.

Nutikas kiiruse piiraja

Kombineerib nutikalt seadistatava kiirusepiiraja ning liiklusmärkide tuvastussüsteemi funktsioonid. Auto kiirus piiratakse automaatselt vastavalt liiklusmärkide tuvastussüsteemi poolt edastatud piirkiirusele.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC)

See rakendus jälgib ümbritsevaid sõidukeid – kui teie ees olev auto kavatseb teie ette reastuda, vähendab süsteem ohu vältimiseks aegsasti teie auto kiirust. Samuti hoiab see eessõitva autoga ühtlast pikivahet, ilma et peaksite ise kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem

See rakendus hoiab teie kiiruse ühtlasena, ning samuti hoiab see ühtlast pikivahet teie ees sõitva sõidukiga. Kui teie ees sõitev sõiduk peatub, siis peatab see funktsioon teie auto, ilma et peaksite pidurit vajutama.

Galerii

Värvivalik

 • Milano Red
 • Crystal Black Pearl
 • Sonic Grey Pearl
 • White Orchid Pearl
 • Brilliant Sporty Blue Metallic
 • Lunar Silver Metallic
 • Polished Metal Metallic
 • Milano Red

  Milano Red
 • Crystal Black Pearl

  Crystal Black Pearl
 • Sonic Grey Pearl

  Sonic Grey Pearl
 • White Orchid Pearl

  White Orchid Pearl
 • Brilliant Sporty Blue Metallic

  Brilliant Sporty Blue Metallic
 • Lunar Silver Metallic

  Lunar Silver Metallic
 • Polished Metal Metallic

  Polished Metal Metallic