Civic 4D

 

Tutvustus

Avastage uutmoodi sõidunauding

Täielikult ümber kujundatud ja projekteeritud uus Civic sedaan kehastab meie innovaatilist hinge ja püüdlust tehnilise esmaklassilisuse poole. Tulemuseks on unikaalse isikupära ja hingega auto, mille juhtimine pakub naudingut, on mugav ja täpne.

Elegantse ja sportliku Civicu kaasaegne uus disain on kaunis ja unikaalne segu põnevatest, justkui skulptori loodud joontest ja sujuvatest kumerustest, mis ulatuvad elegantselt kapotilt silmapaistva kaldus pagasiruumini.

UUE PÕLVKONNA MOOTOR

Lõime uuele dünaamilisele Civicule auto välimusega sobiva uue täiustatud mootori. Uue 1,5 i-VTEC ülelaadimisega mootor on optimaalse jõudluse ja efektiivsuse tagamiseks varustatud meie unikaalse VTEC süsteemi ja uuendusliku Earth Dreams tehnoloogiaga. Mootori võimsus on muljetavaldav: meie 6-käiguline manuaalkast suudab pakkuda 182hj ja 240Nm väändemomenti. Võite otsustada ka uue automaatse variaatorkäigukasti (CVT) kasuks, mis pakub sportlikku reaktsiooni ja väga head sujuvat kiirendust.

Täiustatud turvalisus

Oleme pühendunud ohutuse tagamisele, mistõttu on uus Civic varustatud terve plejaadi uute tehnoloogiatega.

Mitu turvapatja, ABS-pidurite süsteem, elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem ja sõiduki stabiilsuskontroll kuuluvad kõik standardvarustusse.

Täiustatud ühilduvusega kerestruktuur jaotab laupkokkupõrke energia ühtlaselt tervele autole, mis parandab reisijate turvalisust.

Sõidu ajal arvutavad andurid vajaliku võimsuse või pidurdusjõu, mis on vajalik auto kontrollimiseks. See aitab juhil vältida ettearvamatusi ja tagab sujuvama sõidu.

Abivalmis tehnoloogia

Salongi paigutus on lihtne ning kogu vajalik teave ja seadmestik asub teie vaateväljas ja käeulatuses. Auto on varustatud kasuliku tehnoloogiaga, mis muudab iga sõidu nauditavaks. Näiteks meie nutikas 7-tolline Honda CONNECT puuteekraan, kahetsooniline kliimaseade, eesmised ja tagumised soojendusega istmed ning nutikas uus elektrooniline seisupidur.

Rehvi tühjenemise hoiatussüsteem

Rehvi tühjenemise hoiatussüsteem annab teada, kui rehvis olev õhurõhk on vale. Näiteks võib see anda aegsasti märku rehvis olevas torkeaugust.

Kaelavigastust vähendavad eesmised peatoed

Kaelavigastust vähendavad eesmised peatoed – kokkupõrke korral aitavad need eesmised peatoed ja kolmepunktilised turvavööd kaitsta reisijaid ning vähendada kaelavigastuste tekkimise ohtu.

Honda SENSING - see on uus turvafunktsioonide komplekt, mis kaitseb teid ja teie kaasreisijaid.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus - kui auto liigub sõidurajalt välja ilma, et te suunatulega märku annaksite, hoiatatakse teid vilgutamise ja helisignaaliga, et pöörata teie tähelepanu tagasi auto juhtimisele.

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem - aitab hoida autot sõiduraja keskel ja tagab pingevaba autojuhtimise, kuna sõiduki paiknemist rajal pole vaja pidevalt korrigeerida.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC)

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC) - see funktsioon tuvastab, kas kõrvalreas sõitev sõiduk kavatseb teie ette reastuda, ja kohandab vastavalt teie Civicu liikumiskiirust. Lisaks aitab see hoida pikivahet ees sõitva sõidukiga, mistõttu ei pea te ise kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem (ainult CVT-käigukastiga mudelitel) - see funktsioon hoiab määratud püsikiirust ja pikivahet teie ees liikuva sõidukiga. Kui tuvastatud sõiduk peatub, vähendab funktsioon liikumiskiirust ja peatab teie sõiduki ilma, et peaksite piduripedaali vajutama. Kui teie ees olev auto taas liikuma hakkab, lihtsalt puudutage gaasipedaali ja süsteem hakkab uuesti tööle.

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem - kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu teise sõidukiga ka pärast hoiatuse andmist, aitab see süsteem automaatselt pidurdades teie Civicu peatada. Aeglasel kiirusel suudab süsteem tuvastada ka jalakäijaid, hoiatades teid ohu eest.

Teelt väljakaldumise hoiatus

Teelt väljakaldumise hoiatus - esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab, kui auto sõidurajalt välja kaldub ning elektriline roolivõimendi sekkub, püüdes autot sõidureal hoida. Teatud tingimustel rakendab süsteem ka pidurid.

Liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastus - liiklusmärkide tuvastus tunneb ära liiklusmärgid kuni 100 m kauguselt ja edastab teabe ekraanile. Korraga kuvatakse maksimaalselt kaks liiklusmärki.

Nutikas kiiruse limitaator

Nutikas kiiruse limitaator - ühendab endas olemasoleva kohaldatava kiiruse piiraja funktsiooni liiklusmärgi tuvastusega ja piirab kiirust vastavalt tuvastatud liiklusmärgile.

Galerii

Värvivalik

 • Brilliant Sporty Blue Metallic
 • Crystal Black Pearl
 • Lunar Silver Metallic
 • Rallye Red
 • Polished Metal Metallic
 • Midnight Burgundy Pearl
 • White Orchid Pearl
 • Brilliant Sporty Blue Metallic

  Brilliant Sporty Blue Metallic
 • Crystal Black Pearl

  Crystal Black Pearl
 • Lunar Silver Metallic

  Lunar Silver Metallic
 • Rallye Red

  Rallye Red
 • Polished Metal Metallic

  Polished Metal Metallic
 • Midnight Burgundy Pearl

  Midnight Burgundy Pearl
 • White Orchid Pearl

  White Orchid Pearl
 

INTEGREERITUD INNOVAATILISUSА


Vaadake kõiki ainulaadseid omadusi, mis muudavad Civic sedaani juhtimise nii nauditavaks.
 • Katuseluuk

  Katuseluuk toob salongi valgust ja õhku. Avage see ning nautige enda ümbrust.

 • Multifunktsionaalne juhi info keskkond

  Multifunktsionaalsele juhi info keskkonnale kuvatav teave, tähtsad teated ja teavitused on ühe roolinupu vajutuse kaugusel.

 • Funktsioon Brake Hold

  Elektriline seisupidur hoiab autot paigal, ilma et peaksite käsipidurit kasutama või jalga piduripedaalil hoidma. Liikuma hakkamiseks piisab gaasipedaali vajutamisest.

 • Automaatne kliimaseade

  Automaatne kliimaseade jälgib konditsioneeri tööd, tagades nii optimaalse temperatuuri nii juhi kui kaassõitja jaoks. Isegi kui temperatuur õues kõigub, on sisekliima alati paras.

 • Kesklukustuse distantsjuhtimine võtmelt

  Ust pole vaja käsitsi lukust avada, sest Civic tuvastab kaugjuhtimispuldi teie lähenemisel. Kui istute juhiistmel, siis lihtsalt vajutage käivitusnuppu ja alustage sõitu.

 • Juhtmevaba nutitelefoni laadija

  Civicu uue juhtmevaba laadimissüsteemiga võite juhtmed ära unustada.

 • Tagaistmete soojendus

  Oleme seisukohal, et kõik kaasreisijad väärivad mugavust, seetõttu on esi- ja tagaistmed soojendusega.